Tule tööle

Tule tööle

Nordeconi meeskonnas töötab enam kui 200 inimest ja oleme oma rohkem kui 30-aastase kogemusega üks Eesti suurimaid ehituskontserne. Meie põhitegevuseks on ehituse ja projekteerimise peatöövõtt. Oleme tellijatele partneriks kõikvõimalikel erinevatel objektidel – ehitame elu-, äri- ja ühiskondlikke hooneid, teid ja sadamaid ning muid erinevaid rajatisi. Tegutseme iga päev selle nimel, et avalik ruum igas Eestimaa otsas oleks parem, mugavam, turvalisem ja kõigi meeltega tajudes ilusam.

Meie koduturg on Eestis, lisaks tegutseme kontsernina välisturgudel Soomes, Rootsis ja Ukrainas. Ehitusvaldkonna töökohtade kõrval on meie meeskonnas mitmed tugifunktsioonid, näiteks raamatupidamine, personalijuhtimine, IT, kvaliteedijuhtimine ja turundus. Meie inimesed oma valdkondade professionaalid, kes keskenduvad kvaliteetse tulemuse loomisele ja pidevale erialasele arengule. Ettevõttena toetame sellist pühendumust suurima heameele ja uhkustundega.

Põnev, eks? Uuri meie meeskonna tegemiste kohta lisa ja võta julgesti ühendust!

AVATUD KONKURSID

Riina Padar-Leppiman

Riina Padar-Leppiman

Personalijuht

riina.padar-leppiman@nordecon.com

Mida peame oluliseks?

Mida peame oluliseks?

Inimesed on iga ettevõtte alustala, nii ka Nordeconis. Kõik meie töötajad koos oma väärtuste, oskuste, kogemuste ja teadmistega on teinud Nordeconist ettevõtte, kus on hea töötada. Hindame pühendunud ja asjatundlikku suhtumist, uudishimulikku ja initsiatiivikat panust ning hoolivat hoiakut nii ümbritsevatesse inimestesse kui keskkonda.

Oma väärtused oleme sõnastanud kolme märksõnaga:

 • Avatus
 • Professionaalsus
 • Usaldusväärsus

Kuidas end meie juures teostada saad?

Meie objektid on suured ja keerukad ning igal ametikohal on võimalus oma teadmisi ja oskusi hästi rakendada, pidevalt arendada ja koos meeskonnaga suurepäraste tulemuste saavutamisest rõõmu tunda. Meil on kaasaegne ja turvaline töökeskkond ning väga head ehitusvaldkonna IT-lahendused.

Nordeconis on võimalik end teostada väga erinevates rollides nii ehitusplatsil, ehituse ettevalmistuses kui tugiteenustes. Vaata järele!

Teede-ehituse meistriklass

Meie ehitustiimide poolt loodud teid, ristmikke ja liiklussõlmi kohtab üle Eesti. See on töö, mille tulemust on näha!

Ehitus on enamat kui inseneriteadmised

Meie töötajad väärtustavad kõrgelt seda, et neile usaldatakse nii mastaapsete projektide läbiviimine.

Objektijuht - ehitusplatsi süda

Objektijuht on iga ehitusobjekti võtmeisik, kellel on ülevaade tööde seisust, kvaliteedist ja plaanidest. Hea tundega saab juhtida "vägesid", kes liigutavad "mägesid".

Tule töövarjuks või praktikale

Tudengitel on meie juures igal aastal hulgaliselt praktikavõimalusi. Noored on Nordeconi alati oodatud, et saada juba õpingute ajal hea kogemus ehitusettevõttes töötamisest.

Projekteerimine

Suurel osal objektidest võtavad meie tiimid enda kanda ka projekteerimise, mille eest hoolitsevad meie projekteerimise projektijuhid ja konstruktorid.
Meie juures on tore!

Meie juures on tore!

Me naudime oma tööd ja ühiste eesmärkide saavutamist. Selleks, et meie töötajad saaksid ise oma aega planeerida, oleme kokku leppinud paindliku töökorralduse reeglid, mis annavad võimaluse oma tööalast tegevust vabamalt kavandada ja ühildada seda sujuvalt isikliku elu vajadustega.

Töötamisega samavõrra oluliseks peame ühtse meeskonnana edu tähistamist ja üheskoos oma energiavarude taastamist. Tähistame ühiselt Eesti riigi ja meie inimeste jaoks olulisi pühasid ja sündmusi ning Nordeconi väikeste võitude ja suurte eesmärkide saavutamist.

Meie inimesed armastavad sporti ja nii võib meie meeskondi näha Nordeconi värvides erinevatel võistlustel teistega mõõtu võtmas, eelkõige aga heade töökaaslastega mõnusalt aega veetmas. Meie meeskonnaüritused toimuvad nii osakonna-, Nordeconi- kui kontserniüleselt.

Võta ühendust

Nordeconi väärtuspakkumine

Nordeconi väärtuspakkumine

Kanname hoolt, et tunneksid ennast meie juures hästi. Vaata, milline on meie väärtuspakkumine, et iga töötaja pühendumist ja pingutust tasakaalustada :

 • erialased koolitused ja kutsetunnistuse taotlemine
 • õnnetusjuhtumikindlustus
 • paindlik töökorraldus
 • sportimine ja terviseedendus
 • täiendav vaba aeg
 • värbamispreemia uue kolleegi soovitamise eest
 • kingitused sünnipäevadeks, tööjuubeliteks ja jõuludeks
 • ühisüritused meeskondades, organisatsiooni- ja kontserniüleselt
 • kaitseväe kordusõppustel viibimise ajal jätkame töötasu maksmist

Võta ühendust

Tööpakkumised

Head professionaalid on meie juurde alati oodatud. Sind ootavad ees inspireerivad inimesed ja pühendunud meeskonnad, kellega koos ägedaid väljakutseid lahendada, oma professionaalset taset pidevalt tõsta ja ühiselt saavutatust rõõmu tunda.

Hetkel aktiivseid konkursse ei ole

Võta ühendust

Kui oled huvitatud Nordeconis töötamisest või praktikast, kuid hetkel Sulle sobivat vaba ametikohta ei leia, anna meile julgesti oma soovist teada. Täida ära allolev kontaktivorm või kirjuta meile e-kiri aadressile cv@nordecon.com. Võtame Sinuga ühendust, kui Sulle sobiva rolli leiame.