Tule tööle

Tule tööle

Nordeconi meeskonnas töötab ligi 200 inimest ja oleme oma rohkem kui 30-aastase kogemusega üks Eesti suurimaid ehituskontserne. Meie põhitegevuseks on ehituse ja projekteerimise peatöövõtt. Meil on suur kogemus erineva kasutusotstarbega hoonete ehitamisel, Nordeconi poolt ehitatud objektide seast leiab nii äri- ja kaubandushooneid, kortermaju kui laia spektriga ühiskondlikus kasutuses olevaid hooneid. Meie tugevuseks on komplekssed ja keerulised objektid. Tegutseme iga päev selle nimel, et avalik ruum igas Eestimaa otsas oleks parem, mugavam, turvalisem ja kõigi meeltega tajudes ilusam.

Meie koduturg on Eestis, lisaks tegutseme kontsernina välisturgudel Soomes, Rootsis ja Ukrainas. Ehitusvaldkonna töökohtade kõrval on meie meeskonnas mitmed tugifunktsioonid, näiteks raamatupidamine, personalijuhtimine, IT, kvaliteedijuhtimine ja turundus. Meie inimesed oma valdkondade professionaalid, kes keskenduvad kvaliteetse tulemuse loomisele ja pidevale erialasele arengule. Ettevõttena toetame sellist pühendumust suurima heameele ja uhkustundega.

Põnev, eks? Uuri meie meeskonna tegemiste kohta lisa ja võta julgesti ühendust!

AVATUD KONKURSID

Mirjam Mikkin

Mirjam Mikkin

Personali- ja kommunikatsioonijuht

Mida peame oluliseks?

Mida peame oluliseks?

Inimesed on iga ettevõtte alustala, nii ka Nordeconis. Kõik meie töötajad koos oma väärtuste, oskuste, kogemuste ja teadmistega on teinud Nordeconist ettevõtte, kus on hea töötada. Hindame pühendunud ja asjatundlikku suhtumist, uudishimulikku ja initsiatiivikat panust ning hoolivat hoiakut nii ümbritsevatesse inimestesse kui keskkonda.

Oma väärtused oleme sõnastanud nelja märksõnaga:

 • Professionaalsus
 • Usaldusväärsus
 • Koostöö
 • Jätkusuutlikus

Kuidas end meie juures teostada saad?

Meie objektid on suured ja keerukad ning igal ametikohal on võimalus oma teadmisi ja oskusi hästi rakendada, pidevalt arendada ja koos meeskonnaga suurepäraste tulemuste saavutamisest rõõmu tunda. Meil on kaasaegne ja turvaline töökeskkond ning väga head ehitusvaldkonna IT-lahendused.

Nordeconis on võimalik end teostada väga erinevates rollides nii ehitusplatsil, ehituse ettevalmistuses kui tugiteenustes. Vaata järele!

Nordeconi kese on ainulaadset eneseteostust võimaldavad objektid, võimekas ja äge meeskond

"Siin jagub põnevust ja väljakutseid, mis ei ole alati lihtsad, aga annavad ainulaadse võimaluse eneseteostuseks."

"Ehitusvaldkond on täna väga IT-põhine."

Insenerehituse objektijuht Henry Kõomägi jagab oma kogemusi ja innustab ka naisi rohkem ehitusvaldkonnas kaasa rääkima.

Ehitan inimeste pärast ja inimeste heaks

Hoonete projekteerimise osakonna juht Madis Kerner räägib ehituse lähitulevikust ja koostöö olulisusest.

Praktikakogemus Nordeconis

Diana, Germo ja Taavi alustasid kõik Nordeconis praktikandina. Vaata, kuidas neil läinud on!

Diana ja Marili lugu

Noored naised ehituses: väljakutsed, apsud ja õnnestumised.
Meie juures on tore!

Meie juures on tore!

Me naudime oma tööd ja ühiste eesmärkide saavutamist. Selleks, et meie töötajad saaksid ise oma aega planeerida, oleme kokku leppinud paindliku töökorralduse reeglid, mis annavad võimaluse oma tööalast tegevust vabamalt kavandada ja ühildada seda sujuvalt isikliku elu vajadustega.

Töötamisega samavõrra oluliseks peame ühtse meeskonnana edu tähistamist ja üheskoos oma energiavarude taastamist. Tähistame ühiselt Eesti riigi ja meie inimeste jaoks olulisi pühasid ja sündmusi ning Nordeconi väikeste võitude ja suurte eesmärkide saavutamist.

Meie inimesed armastavad sporti ja nii võib meie meeskondi näha Nordeconi värvides erinevatel võistlustel teistega mõõtu võtmas, eelkõige aga heade töökaaslastega mõnusalt aega veetmas. Meie meeskonnaüritused toimuvad nii osakonna-, Nordeconi- kui kontserniüleselt.

Võta ühendust

Nordeconi väärtuspakkumine

Nordeconi väärtuspakkumine

Kanname hoolt, et tunneksid ennast meie juures hästi. Vaata, milline on meie väärtuspakkumine, et iga töötaja pühendumist ja pingutust tasakaalustada :

 • erialased koolitused ja kutsetunnistuse taotlemine
 • õnnetusjuhtumikindlustus
 • paindlik töökorraldus
 • sportimine ja terviseedendus
 • täiendav vaba aeg
 • värbamispreemia uue kolleegi soovitamise eest
 • kingitused sünnipäevadeks, tööjuubeliteks ja jõuludeks
 • ühisüritused meeskondades, organisatsiooni- ja kontserniüleselt
 • kaitseväe kordusõppustel viibimise ajal jätkame töötasu maksmist

Võta ühendust

Tööpakkumised

Head professionaalid on meie juurde alati oodatud. Sind ootavad ees inspireerivad inimesed ja pühendunud meeskonnad, kellega koos ägedaid väljakutseid lahendada, oma professionaalset taset pidevalt tõsta ja ühiselt saavutatust rõõmu tunda.

 

 

 

Võta ühendust

Kui oled huvitatud Nordeconis töötamisest või praktikast, kuid hetkel Sulle sobivat vaba ametikohta ei leia, anna meile julgesti oma soovist teada. Täida ära allolev kontaktivorm või kirjuta meile e-kiri aadressile cv@nordecon.com. Võtame Sinuga ühendust, kui Sulle sobiva rolli leiame.