Tule praktikale

Tule praktikale

Nordecon on Eesti üks suuremaid ehitusettevõtteid, mis pakub põnevaid erialaseid väljakutseid huvitavatel ehitusobjektidel ja turu parimaid digitaalseid töövahendeid.

Praktikante ootame oma tiimi igal aastal ja mitmed noored jäävad peale praktikaperioodi lõppu meile osalise koormusega õpingute kõrvalt ka tööle.

Tehnikatudengite seas on Nordecon Eesti üks atraktiivseimaid tööandjaid. Tule pane end meie toetavas tiimis proovile ja leia endale äge töökoht!

KANDIDEERI PRAKTIKALE

Riina Padar-Leppiman

Riina Padar-Leppiman

Personalijuht

riina.padar-leppiman@nordecon.com

Mida praktika ajal teha saad?

Mida praktika ajal teha saad?

Ootame praktikale kõikide kursuste ehitustudengeid. Peamiselt toimub ehituspraktika suvekuudel mõnel konkreetsel ehitusobjektil, kuid huvi ja sobivuse korral leiame tudengitele rakendust ka ehituse ettevalmistuses. Pakume Sulle:

  • Tasustatud praktikaprogrammi
  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd kaasaegses meeskonnas – oled osa meie tiimist
  • Häid õppimis- ja arenguvõimalusi ehitussektori liidri juures. Iga praktikant saab katsetada 3D-modelleerimist.
  • Paindlikku tööaega (võimalik ka osaline tööaeg)

KANDIDEERI PRAKTIKALE

Praktikantide lood

Nordecon ehitab valdavalt suuri ja võimsaid objekte, meie juures on Su praktikaperiood silmiavav ja arendav. See on hea võimalus oma koolis omandatud teadmisi ja oskusi ehitusplatsil rakendada. Toetava meeskonnaga on kogemustest õppimine turvaline ja põnev!

Richardi ja Greteli lugu

Noored on Nordeconi alati oodatud, et saada juba õpingute ajal hea kogemus ehitusettevõttes töötamisest.

Diana ja Marili lugu

Noored naised ehituses: väljakutsed, apsud ja õnnestumised

Madise lugu

Õige suhtumisega on suures ehitusettevõttes kõik uksed avatud
Mitmekesine praktikaprogramm

Mitmekesine praktikaprogramm

Lisaks väärtuslikule töökogemusele saad praktika ajal osaleda ka põnevas suvises praktikaprogrammis. Sul on võimalus kohtuda Nordeconi valdkonnajuhtide ja spetsialistidega, kes avavad ehituse peatöövõtu erinevaid tahke. Koos teiste praktikantidega osaled ka sisukal BIM-koolitusel, et digiehituse viimaste arengutega sammu pidada. Samuti külastame praktikaprogrammi käigus erinevaid Nordeconi ehitusobjekte.

KANDIDEERI PRAKTIKALE

Kandideeri praktikale

Tavapäraselt ootame praktikante enda juurde suveperioodiks. Viimastel aastatel oleme võtnud 10-20 praktikanti, kellest valdav enamik asub praktikant-tööjuhi rollis tööle erinevatel ehitusobjektidel. Praktikandi töö on tasustatud ja kandideerimine toimub veebruaris-märtsis.