Tule praktikale

Tule praktikale

Nordecon on Eesti üks suuremaid ehitusettevõtteid, mis pakub põnevaid erialaseid väljakutseid huvitavatel ehitusobjektidel ja turu parimaid digitaalseid töövahendeid.

Praktikante ootame oma tiimi igal aastal ja mitmed noored jäävad peale praktikaperioodi lõppu meile osalise koormusega õpingute kõrvalt ka tööle.

Tehnikatudengite seas on Nordecon Eesti üks atraktiivseimaid tööandjaid. Tule pane end meie toetavas tiimis proovile ja leia endale äge töökoht!

Riina Padar-Leppiman

Riina Padar-Leppiman

Personalijuht

riina.padar-leppiman@nordecon.com

Mida praktika ajal teha saad?

Mida praktika ajal teha saad?

Ootame praktikale kõikide kursuste ehitustudengeid. Peamiselt toimub ehituspraktika suvekuudel mõnel konkreetsel ehitusobjektil, kuid huvi ja sobivuse korral leiame tudengitele rakendust ka ehituse ettevalmistuses. Pakume Sulle:

  • Tasustatud praktikaprogrammi
  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd kaasaegses meeskonnas – oled osa meie tiimist
  • Häid õppimis- ja arenguvõimalusi ehitussektori liidri juures. Iga praktikant saab katsetada 3D-modelleerimist.
  • Paindlikku tööaega (võimalik ka osaline tööaeg)

Praktikantide lood

Nordecon ehitab valdavalt suuri ja võimsaid objekte, meie juures on Su praktikaperiood silmiavav ja arendav. See on hea võimalus oma koolis omandatud teadmisi ja oskusi ehitusplatsil rakendada. Toetava meeskonnaga on kogemustest õppimine turvaline ja põnev!

„Valisin praktikakohaks Nordeconi huvitavate ja eriilmeliste objektide tõttu. Samuti sellepärast, et ettevõttel on praktikantide väljaõpetamisega palju kogemusi.“

Praktikakogemus Nordeconis

Diana, Germo ja Taavi alustasid kõik Nordeconis praktikandina. Vaata, kuidas neil läinud on!

Birgiti praktikakogemus Nordeconis

"Juba ülikooli astudes teadsin, et tahan esimesel võimalusel mõne ehituse peatöövõtja juurde praktikale minna."

Miks valisid oma praktikakohaks Nordeconi?

Rääkisime juttu Taaviga, kes tegi oma praktika Nordeconi eelarvestuse üksuses.

Diana ja Marili lugu

Noored naised ehituses: väljakutsed, apsud ja õnnestumised

Madise lugu

Õige suhtumisega on suures ehitusettevõttes kõik uksed avatud
Mitmekesine praktikaprogramm

Mitmekesine praktikaprogramm

Lisaks väärtuslikule töökogemusele saad praktika ajal osaleda ka põnevas suvises praktikaprogrammis. Sul on võimalus kohtuda Nordeconi valdkonnajuhtide ja spetsialistidega, kes avavad ehituse peatöövõtu erinevaid tahke. Koos teiste praktikantidega osaled ka sisukal BIM-koolitusel, et digiehituse viimaste arengutega sammu pidada. Samuti külastame praktikaprogrammi käigus erinevaid Nordeconi ehitusobjekte.

„Kõige kõvem ehitusinfo modelleerimine(BIM), mida pidin oma silmaga nägema.“

Kandideeri praktikale

Tavapäraselt ootame praktikante enda juurde suveperioodiks. Viimastel aastatel oleme võtnud 10-20 praktikanti, kellest valdav enamik asub praktikant-tööjuhi rollis tööle erinevatel ehitusobjektidel. Praktikandi töö on tasustatud ja kandideerimine toimub veebruaris-märtsis.

2023. aasta aktiivne hooaeg on juba alanud ning hetkel me uusi praktikante ei otsi. Kui aga soovid meile tulevasteks praktikakohtadeks endast siiski märku anda, kirjuta endast ja oma täpsemast huvist cv@nordecon.com.