Miks valisid oma praktikakohaks Nordeconi?

Rääkisime veidi juttu Taavi Kaleviga, kes on Tallinna Tehnikakõrgkoolis lõpetamas hoonete ehituse eriala ja tegi oma praktika Nordeconi eelarvestuse üksuses. Täna töötab Taavi tööjuhina hoonete ehituse divisjonis.

Miks valisid oma praktikakohaks Nordeconi?

Olen juba noore poisina käinud ehitusobjektidel vaatamas kuidas ehitatakse. Sealt alates olen silma peal hoidnud Tallinna suurtel objektidel. Mind on alati suured ja keerulised objektid tõmmanud ja seeläbi olen ka leidnud, et kõige suurema kogemuse saaksin Nordeconi meeskonnaga liitudes. Nordecon on eesti ehitusturu üks suuremate ja keeruliste rajatiste ehitaja ja siin saan väärt kogemuse, teadmised ja tutvused, et saada hakkama kõigega.

Mida ägedat oled seni teinud praktika raames?

Praktika raames olen saanud eelarvestada suuri ja väga keerulisi objekte kui ka otsast lõpuni vedanud väiksema kortermaja hanget. Kõige meeldejäävam objekt siiani on olnud Patarei Merekindluse rekonstrueerimise eelarvestus. Hanke käigus sain koostööd teha erinevate oma ala spetsialistidega, kes toetasid ja õpetasid. Kuna tegemist on ka rekonstrueerimise hankega, siis sain targematelt kolleegilt selgitusi, kuidas käib pärast objektil asja valmimine ja seeläbi eelarvestamine.

Millisena näed oma tulevikku ehitusvaldkonnas?

Ehitusvaldkonnas soovin saada tulevikus oma ala spetsialistiks kindlal töölõigul ja osata seda hallata perfektselt. Leida uusi ja paremad tehnoloogiaid ja neid rakendada ehituses (3D betooni printimine väikevormide tootmiseks).

Eelmine Kõik postitused Järgmine