Nordecon sõlmis lepingu Riigiressursside Keskusele lao- ja tootmishoone ehitamiseks

Nordecon AS ja Riigiressursside Keskus OÜ (RRK Logistikapargid), kes on Eesti suurimaid logistikaparkide arendajaid,  sõlmisid lepingu uue lao- ja tootmishoone ehituseks Liiva Keskusesse Tallinnas Kalmistu teel. Ehitustööde maksumuseks on ligi 8 miljonit eurot ilma käibemaksuta.

„Liiva Keskus kui Tallinna kesklinnale lähim ja hea ligipääsuga logistikapark on pika ajalooga tuntud koht, mis peaks ka uue laohoone tulevastele üürnikele olema piisavalt atraktiivne,“ lausus Nordecon ASi juhatuse liige Avo Ambur. „Lisaks heale asukohale toetavad hoone kasutusmugavust ka laologistikast lähtuv planeering ning energiatõhusus.“

Avo Amburi sõnul on Kalmistu tee 26e kerkiva unikaalse kahekorruselise hoone suletud brutopinnaks ligikaudu 20 000 ruutmeetrit. Hoone põhifunktsioonideks on nii ladustamine kui ka tootmine. Hoone on jagatud erinevate suurustega ja omavahel ühendatud sektsioonideks, mis võimaldab üürnikel kasutusse võtta ruume vastavalt vajadusele vahemikus 900-19 000 m2.

Lao- ja tootmisruumide kõrgused on sõltuvalt korrusest 4,6 meetrit ja 9 meetrit. Lisaks on eraldi korrusel ca 900 m2 büroo- ja olmeruume, mida saab samuti kasutusele võtta erineva suurusega plokkide kaupa. Kogu hoonet iseloomustabki modulaarsus ja paindlikkus.

Hoone ehitustööd algavad oktoobris 2015 ning lõpevad augustis 2016.

Eelmine Kõik postitused Järgmine