Nordecon Betoon sõlmis lepingu kortermaja ehitamiseks Saku alevikku

Nordeconi ehituskontserni kuuluv Nordecon Betoon OÜ ja kinnisvaraarendusettevõte Saku Korterid OÜ sõlmisid lepingu uue 34 korteriga kortermaja ehitamiseks Saku alevikku aadressil Uusmäe 2.

„Tallinna lähiümbruse omavalitsuste elanike arv kasvab pidevalt ning kuna kõigil inimestel pole võimalik või nad siis ei soovigi elada eramajades, siis vaatavad nad ringi sobiliku korteri järele. Paraku on korralikest korterelamutest alati puudus,“ ütles Nordecon Betoon OÜ juhatuse liige Mait Rõõmusaar. „Ehitajana on hea meel selle üle, et arendajad on esiteks asunud seda tühimikku täitma ning teiseks kasutatakse tunnustatud arhitektide loomingut – Saku aleviku uue korterelamupiirkonna areng on selle suundumuse heaks näiteks.“

„Kuna Uusmäe elamurajooni esimese korterelamu, sel suvel valminud Uusmäe 4 asuva maja müük on läinud suurepäraselt ja nõudlus Sakus nii uute korterite kui ka üürikorterite järgi uues majas on suur, alustame selle kõrvale teise korterelamu ehitust,“ ütles Saku Korterid OÜ juhatuse liige Reimo Metsküll. Ta lisas, et sõltuvalt Uusmäe 2 rajatav hoone müügiedust planeeritakse uues elamurajoonis ka järgnevate kortermajade ehitust.

Uusmäe 2 kerkivas neljakorruselises korterhoones on brutopinda kokku 2944 ruutmeetrit ning majja tuleb 34 kahe- kuni neljatoalist korterit. Ehitustööd algavad tänavu oktoobris ning lõppevad juulis 2016. Uusmäe elamukvartali arhitektid on Ott Kadarik ja Mihkel Tüür (OÜ Kadarik Tüür Arhitektid).

Eelmine Kõik postitused Järgmine