Nordecon Ehitus rajab Tabasallu uue kaubanduskeskuse

Nordecon Ehitus AS sõlmis eelmisel nädalal projekteerimise ja ehituse lepingu Fenmarc Grupp OÜ-ga, mille tulemusel kerkib järgmise aasta kevadeks Tabasallu uus kaubanduskeskus.
„Tellija soovi kohaselt ehitame Tabasallu 2500 ruutmeetri suuruse kaubanduskeskuse, ehituse maksumuseks on 15,9 miljonit krooni,“ ütles Nordecon Ehitus ASi juhatuse esimees Priit Jaagant. „Aadressile Klooga maantee 10b kerkiva keskuse ankurrentnikuna hakkab tegutsema Rimi supermarket.“
Priit Jaaganti sõnul avab uus kaubanduskeskus Tabasalus uksed järgmise aasta kevadel. Nordeconile on see järjekorras neljanda Rimi kaupluse ehitus. Varem on valminud üks Rimi Narva Fama kaubanduskeskuses, üks Võrus ning hetkel on valmimas Rimi ehitustööd Tartu Lõunakeskuses.


Nordecon Ehitus AS (http://ehitus.nordecon.com/) on ehitustööde peatöövõtule, projekteerimistööde ja ehitusprojektide juhtimisele keskendunud ehitusettevõte. Ettevõte on asutatud 1991. aastal ja tegutsenud 2009. aasta märtsini AS Linnaehituse ärinime all. Alates 1998. aastast kuulub ettevõte ehituskontserni Nordecon International AS koosseisu.
Lisainformatsioon:
Priit Jaagant, Nordecon Ehitus ASi juhatuse esimees
Tel: +372 615 4400, e-post: priit.jaagant@nordecon.com

Eelmine Kõik postitused Järgmine