Nordecon ehitas Turu tänavale 39 miljoni kroonise ärihoone

Nordecon Ehitus AS rajas Tartusse Turu tänavale 6-korruselise büroohoone, mille põhirentnikuks on Swedpank. Ehitustööde maksumus oli 39 miljonit krooni.
„Nordeconil on pikaajalised kogemused büroohoonete ehitamisel,“ märkis Nordecon International AS-i juhatuse esimees Jaano Vink. „Nordecon on erinevatesse Eesti linnadesse rajanud kokku ligi kakskümmend ärihoonet. Viimati valminud Nordeconi ehitatud büroohooned on näiteks Marienthali Keskuse ärihoone, Eesti Raudtee peamaja, Tehnopolise II ja III hoone ning Tetrise büroohoone. Praegu on Nordeconil käsil Nordea büroohoone ehitustööd Tallinnas Stockmanni kõrval,“ ütles Jaano Vink.
Nordecon Ehitus AS-i juhatuse esimehe Priit Jaaganti sõnul rajati 6-korruseline ärihoone vanale hoonele lisakorruste pealeehitamisega. „Olemasolevast hoonest jäi alles vaid karkass. Vana maja sisu, välisseinad ja katus lammutati maha ning ehitati uuesti. Keldri- ja katusekorrusele rajasime tehnoruumid ning viis põhikorrust on kasutusel äripindadena. Ligi 3300m² netopinnaga büroohoones on põhirentnikuks Swedpank,“ ütles Priit Jaagant.

Nordecon International AS (www.nordecon.com) on 1989. aastal asutatud Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid. Kontserni kuulub lisaks emaettevõttele üle 20 tütarettevõtte. Nordecon International on lisaks Eestile esindatud Lätis, Leedus ja Ukrainas. Kontserni konsolideeritud käive oli 2008. majandusaastal 3,9 miljardit krooni, aruandeaasta puhaskasum 171 miljonit krooni ning varade maht 2,4 miljardit krooni. Kontsern annab tööd enam kui 1200 inimesele.
Lisainformatsioon:
Jaano Vink, Nordecon International AS-i juhatuse esimees
Tel: + 372 615 4400, e-post: jaano.vink@nordecon.com
Priit Jaagant, Nordecon Ehitus AS-i juhatuse esimees
Tel: +372 615 4400, e-post: priit.jaagant@nordecon.com
Pildid ärihoonest:
www.powerhouse.ee/Nordecon/Turu tn arihoone1.jpg
www.powerhouse.ee/Nordecon/Turu tn arihoone2.jpg

Eelmine Kõik postitused Järgmine