Mapri Projekt omandas keskkonnajuhtimise ning töötervishoiu ja tööohutuse sertifikaadid

Eesti suurim betoonkonstruktsioonide ehitaja Mapri Projekt uuendas kvaliteedijuhtimise sertifikaati ja omandas esmakordselt keskkonnajuhtimise ning töötervishoiu ja tööohutuse sertifikaadid.
„On oluline, et kõikidel Nordecon Internationali kontserni kuuluvate ettevõtete juhtimissüsteemid oleksid läbipaistvad ja tagaksid soovitud tulemused ettevõtte tegevusest mõjutatud osapooltele, sealhulgas ka keskkonnale,“ sõnas Mapri Projekt OÜ nõukogu esimees Jaano Vink.
„Uute juhtimissüsteemide integreerimise oluliseks tõukejõuks sai Mapri Projekti plaan laieneda oma tegevusega põhjamaadesse. Rahvusvahelise ettevõtte poolt väljastatud sertifikaadid hõlbustavad uutele partneritele tõendada oma võimekust tagamaks soovitud ehitustööde kvaliteeti ning põhjamaade väga rangete töö- ja keskkonnanõuete täitmist,“ lausus Mapri Projekti tehniline direktor Toomas Toompuu.
Mapri Projekt OÜ kvaliteedijuhi Meelis Trepi sõnul hõlmab rahvusvahelise sertifitseerimisettevõtte Bureau Veritas Eesti poolt Mapri Projektile väljastatud vastavussertifikaat ehitusalast peatöövõttu, projektijuhtimist, projekteerimist ja betoonitöid, sh infrastruktuuriobjektide rajamist ning ehitusmontaažitöid. „Sertifitseerimise ettevalmistamise käigus kaardistati kõikide objektide keskkonnamõjud ja hinnati betoonitöödega kaasnevaid riske, olulistele aspektide mõjude vähendamiseks määrati tegevuskavad ja vastutajad,“ ütles Meelis Trepp.


Mapri Projekt OÜ on 2000. aastal asutatud ettevõtte, kelle põhitegevusalaks on betoonkonstruktsioonide projekteerimine ja ehitamine. Alates 2005. aastast kuulub Mapri Projekt OÜ kontserni Nordecon International. Hetkel on suurematest objektidest töös Tallinnas Vabaduse Väljaku maa-aluse parkla betoneerimistööd, Mäo ja Koidula viaduktide ehitus ning Helsingis asuva Kluuvi kaubanduskeskuse renoveerimistööd.

Lisainformatsioon:
Jaano Vink, Nordecon International AS-i juhatuse esimees; Mapri Projekt OÜ nõukogu esimees
Tel: + 372 615 4400, e-post: jaano.vink@nordecon.com
Toomas Toompuu, Mapri Projekt OÜ tehniline direktor
Tel: +372 6 81 8340, e-post: toomas.toompuu@mapri.ee
Meelis Trepp, Mapri Projekt OÜ kvaliteedijuht
Tel: +372 681 8340, e-post: meelis.trepp@mapri.ee

Eelmine Kõik postitused Järgmine