Mapri Projekt hakkab rajama silo- ja lägahoidlaid

Eesti suurim betoonkonstruktsioonide ehitaja Mapri Projekt tutvustab sellel nädalavahetusel toimuval maaelumessil AGRI 2009 oma uusi tooteid – põllumajandusehitisi.
Mapri Projekt OÜ juhatuse liikme Toomas Toompuu sõnul on Mapri Projekti toote- ja teenusteportfell aastatega vastavalt tellija nõudlusele muutunud. „Kinnisvarabuumi ajal projekteerisime ja rajasime peamiselt büroo- ja tootmishooneid ning korterelamuid. Täna on aga Mapri Projekti peamised objektid seotud teede- ja sildade ehituse ning suuremahuliste betoneerimistöödega. Töösolevateks objektideks on näiteks Mäo ja Koidula viaduktide ehitus ning Vabaduse Väljaku maa-aluse parkla betoneerimine. Oleme saanud tellimusi ka Soomest, hetkel on Mapri Projektil töös Helsingis asuva kaubanduskeskuse Kluuvi renoveerimistööd,“ märkis Toomas Toompuu.
„Sellel nädalavahetusel tutvustame AGRI 2009 messil Mapri Projekti kõige uuemaid tooteid – põllumajandusehitisi,“ lausus Mapri Projekt OÜ projektijuht Margus Väärsi. „Pakume uudistoodetena monoliitbetoonist silohoidlaid ja ümarmahuteid, mida valmistame tellija soovile vastavas suuruses. Eesti põllumees on aastatega keskkonnateadlikumaks muutunud, mistõttu panustatakse ka aina enam kvaliteetsetesse silo- ja sõnnikuhoidlatesse. Kuna aprillis toimunud Maamessil oli huvi meie uute toodete vastu suur, siis otsustasime osaleda ka maaelumessil AGRI 2009,“ sõnas Margus Väärsi.
AGRI 2009 (http://www.naitused.ee/agri.htm) on suurim põllumajandus-, metsandus- ja aiandusmess Eestis, mis toimub sellel aastal juba 18. korda. AGRI 2009 toimub 12.-13. juunil Säreveres Järvamaa kutsehariduskeskuse territooriumil. Ka sellel korral pakub maaelumess hulgaliselt uusi ärikontakte, uusi võimalusi ja ideid ning vaheldust ja lõõgastust.

Mapri Projekt OÜ on 2000. aastal asutatud ettevõtte, kelle põhitegevusalaks on betoonkonstruktsioonide projekteerimine ja ehitamine. Alates 2005. aastast kuulub Mapri Projekt OÜ kontserni Nordecon International. Hetkel on suurematest objektidest töös Tallinnas Vabaduse Väljaku maa-aluse parkla betoneerimistööd, Mäo ja Koidula viaduktide ehitus ning Helsingis asuva Kluuvi kaubanduskeskuse renoveerimistööd.
Lisainformatsioon:
Toomas Toompuu, Mapri Projekt OÜ juhatuse liige
Tel: +372 6 81 8340, e-post: toomas.toompuu@mapri.ee
Margus Väärsi, Mapri Projekt OÜ projektijuht
Tel: +372 6 81 8340, e-post: margus.vaarsi@mapri.ee

Eelmine Kõik postitused Järgmine