Nordecon ehitab Tartusse Prisma uue kaupluse ja Harjumaale Saku Lätte tootmishoone

Sel nädalal sõlmitud ehituslepingute tulemusel rajab Nordecon Ehitus Tartusse Karlova linnaossa Prisma Peremarketi uue kaupluse ning Harjumaal Saku alevikku joogivee villija Saku Läte OÜ tootmishoone-lao. Tööde maksumuseks on vastavalt 19,2 miljonit ning kaheksa miljonit krooni.

„On väga tänuväärne, et majanduse madalseisu kiuste julgevad riigi kõrval tööd tellida ka ärikliendid. Igatahes juhatavad need kaks viimaste päevade jooksul sõlmitud lepingut meeldivalt sisse tänavuse hooaja ning loodan neile peatselt ka lisa – tootmishoonete, äri- ja kaubanduspindade ehitusel on Nordecon kindlasti üks kompetentsemaid ettevõtteid siinsel turul,"  ütles Nordecon Ehitus ASi juhatuse esimees Priit Jaagant.

Priit Jaaganti sõnul alustatakse mõlemal objektil töödega juba sel kuul ning valmis peaks Prisma esimene Tartu-pood ning Saku Lätte tootmishoone saama tänavu septembris.

Tartu Prisma Peremarket rajatakse Tarmeko Sisustuskaubamajja Sõbra tänaval. Ehituslik netopind on üle 9000 ruutmeetri, millest supermarketi müügipind moodustab ligi 6400 ruutmeetrit. Säilib hoone olemasolev maht ja funktsioon. Supermarket haarab pool endisest keskusest, teises pooles säilib mööblikeskus.

Saku Lätte tootmishoone-ladu rajatakse Saku alevikku Saale tänavale. Hoone ehituslik netopind on ca 1500 ruutmeetrit, millest suurema osa moodustab villimis- ja laoosa.

Kaubandus-teenindushoonete valdkonnas kuulub Nordecon Ehituse viimatiste objektide sekke sel kevadel uksed avav Tabasalu kaubanduskeskus, kus on ankurrentnikuks Rimi supermarket. Tööstus- ja laohoonetest valmis viimati Tallinnas Büroomaailma logistikakeskuse laiendus.

Eelmine Kõik postitused Järgmine