Mapri Projektist sai Nordecon Betoon

Nordecon International ehituskontserni kuuluv Eesti suurimaid betoonkonstruktsioonide ehitajaid Mapri Projekt OÜ nimetati ümber Nordecon Betoon OÜ-ks.
„Märtsis muutsime Eesti Ehituse ärinime Nordecon Internationaliks ja sellest ajast alates oleme tasapisi ühtlustanud ka kontserni kuuluvate tütarettevõtete nimesid ning teinud mõningaid muudatusi kontserni struktuuris,“ ütles Nordecon International AS-i juhatuse esimees Jaano Vink. „Tütarettevõtete nimevahetusprotsess on üks osa Nordecon’i kontserni strateegiast, mis näeb ette 2009-2010 aastal ühtse organisatsioonikultuuri ja identiteedi kujundamist. Rahvusvahelise ärinimega loome ka paremad eeldused välisturul tegutsemiseks,“ märkis Jaano Vink.
Nordecon Betoon OÜ juhatuse liikme Mait Rõõmusaare sõnul muutub uue ärinime saamisel eelkõige vaid ettevõtte visuaalne pool, mitte sisu. „Meie aastatepikkuse kogemusega meeskond ja kontaktnumbrid jäävad samaks. Samuti ei mõjuta nimemuutus ettevõtte tegevusvaldkondi ning seatud prioriteete. Ärinime vahetumisega muutub aga ettevõtte visuaalne pool – meiliaadressid, logo, kodulehekülg jms. Lisaks peaks uus nimi aitama meil paremini läbi lüüa ka näiteks Soomes, kus juba esimesed lepingud on sõlmitud ning töö käib“

Nordecon International AS (www.nordecon.com) on 1989. aastal asutatud Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid. Kontserni kuulub lisaks emaettevõttele üle 20 tütarettevõtte. Nordecon on lisaks Eestile esindatud Lätis, Leedus ja Ukrainas. Kontserni konsolideeritud käive oli 2008. majandusaastal 3,9 miljardit krooni, aruandeaasta puhaskasum 171 miljonit krooni ning varade maht 2,4 miljardit krooni. Kontsern annab tööd enam kui 1000 inimesele.
Nordecon Betoon OÜ (endine Mapri Projekt OÜ) on 2000. aastal asutatud ettevõtte, kelle põhitegevusalaks on betoonkonstruktsioonide projekteerimine ja ehitamine. Alates 2005. aastast kuulub Nordecon Betoon OÜ ehituskontserni Nordecon. Hetkel on suurematest objektidest töös Tallinnas Vabaduse Väljaku maa-aluse parkla betoneerimistööd, Tallinn-Tartu maantee Mäo teelõigu ja Koidula raudteepiirjaama viaduktide ehitus ning Helsingis asuva Kluuvi kaubanduskeskuse renoveerimistööd.
Lisainformatsioon:
Jaano Vink, Nordecon International AS-i juhatuse esimees
Tel: + 372 615 4400, e-post: jaano.vink@nordecon.com
Mait Rõõmusaar, Nordecon Betoon OÜ juhatuse liige
Tel: +372 6 81 8340, e-post: mait.roomusaar@nordecon.com

Eelmine Kõik postitused Järgmine