KOMMUNIKATSIOONISPETSIALIST

Tere! Mina olen Mirjam, Nordeconi kommunikatsioonijuht ja otsin oma tiimi loova mõtlemisega hakkajat kommunikatsioonispetsialisti.

Koos katame Nordeconi kommunikatsioonitöö kogu spektri alates sisekommunikatsiooni vajadustest, suhtlusest meediaga, kodulehe ja sotsiaalmeedia kanalite haldusest kuni ürituste korralduseni välja.

Sinu töö on hea kombo strateegilisematest ja taktikalistest ülesannetest koostöös paljude ägedate ja asjatundlike kolleegidega. Oled oma tööde ja tegemistega ettevõtte keskmes, kuulates, uurides ja jagades kõike meie igapäevas toimuvat alates võimsatest ehitusprojektidest, tiitleid pälvinud innovatsioonidest kuni ühiskonda laiematelt mõjutavate teemadeni välja. Oled julge küsija, avatud arutleja ja kiire tegutseja. Sulle meeldib hands-on projektijuhtimine, armastad kirjutada ja austad head eesti keelt.

Ootan, et Sul oleks:

  • varasem kogemus (sise)kommunikatsioonitööst
  • iseseisvus, julgus ja paindlikkus opereerida igapäevaselt nii suuremate kui väiksemate ülesannetega
  • tegutsemis- ja õpitahe ning uudishimu uute valdkondade vastu
  • varasem puutumus meediatööga tuleb kasuks
  • kasuks tuleb ka hea fotosilm ja videokogemused

Pakume Sulle väljakutseterohket erialast tööd Nordeconi professionaalses meeskonnas  ning võimalust õppida ja areneda koos Eesti ühe suurima ehituskontserni tipptegijatega. Meie töötingimused ja -tasu koos mitmekesise soodustuste paketiga on turul konkurentsivõimelised ning meie inimesed pühendunud ja ägedad. Pakume mugavat töökeskkonda kesklinnas ja väärtustame tööpaindlikkust.

Tööle võid asuda kasvõi kohe. Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri, miks just Nordeconis töötamine Sulle huvi pakub, hiljemalt 9. juunil 2024 aadressile cv@nordecon.com

Küsimuste korral võta julgelt ühendust. Hea meelega räägin Sulle nii tööst kui Nordeconist lähemalt: mirjam.mikkin@nordecon.com, 5127388