Peetri spordi- ja vabaajakeskuse ehitab Nordecon

„Üha populaarsemas Peetri alevikus on juba ammu liiga vähe võimalusi sportimiseks ja vaba aja veetmiseks,“ sõnas Peetri Keskus OÜ juhatuse liige Maik Teiv. „Kahekorruselises keskuses saavad olema sportimisvõimalused, kauplused, toitlustuskohad, apteek ning muud esmatasandi teenused – selleks, et nii iga kohaliku kogukonna elanik kui ka külaline tunneksid end teretulnuna. Ühtlasi võimaldab koondatud teenustega keskus välja ehitada seda ümbritseva infrastruktuuri, et kohalikel elanikel oleks mugav liikuda nii jalgsi, jalgrattaga kui ka autoga.”

Nordecon ASi juhatuse liige Ando Voogma rääkis, et Peetri spordi- ja vabaajakeskuse projekt on äärmiselt funktsionaalne. „Kuna tellija tahab ühte hoonesse koondada väga mitmeid erinevaid asutusi, on selline projekt meie jaoks ühest küljest keerukas, aga teisalt väga põnev väljakutse. Hoone kõik osad – kaubanduspinnad, tenniseväljakud ja muud spordisaalid, ilusalongid jm – peavad toimima talituslikult ning omavahel põimuma,“ ütles Ando Voogma. “Lisaks keskusele ehitame lõpuni välja ka Küti tee lõigu Vana-Tartu maanteeni, millega tagatakse turvaline liikumine nii jalgsi- kui ka mootorsõidukiga liiklejale.”

“Hoonel saab olema kahekorruseline ning selle ehitusalune pind on 5495,5 m2. 10,2 meetri kõrguse hoone suletud netopinnaks on 8182,0 m2. Ühtlasi valmib keskuse juurde ka 109 kohaga parkla,” kirjeldas Ando Voogma.

Ehitustööde teostamise koht on Küti tee 4, Peetri alevik, Rae vald. Objekti lõpetamise tähtaeg on 10. detsember 2019. Hankelepingu maksumus on 6 398 800 eurot ilma käibemaksuta.

Eelmine Kõik postitused Järgmine