Nordeconil valmis Rootsis eriline kortermaja Väsby Terrass

„Oleme Rootsi turul tegutsenud juba kolm aastat ning järjekordse omapärase projekti graafikujärgse valmimise üle on mul siiralt hea meel,“ märkis Nordecon ASi juhatuse liige Priit Luman. „Saame Rootsi turul tegutsedes palju ainulaadseid kogemusi, mida saame rakendada tulevikus ka kodumaal.“

Viieaastase garantiiperioodiga hoone projekteeris Rootsi üks tuntumaid arhitektuuribüroosid Thomas Eriksson Arkitekter. Majas on suurte rõdude ja terrassidega 59 korterit ning selle ehitusmaksumus moodustas 6,3 miljonit eurot. Väsby Terrassi elanike kasutuses on täisvarustuses jõusaal, rattaruum, hobiruum ning laste mänguväljak. Esimesel korrusel on jõusaal ja jalgrataste hoiuruum-töökoda.

Upplands Väsby on asula ja vallakeskus Rootsis Upplandi maakonna Stockholmi läänis. Upplands Väsby on nii Stockholmist kui Uppsalast umbes 30minutilise rongisõidu ja Arlanda lennujaamast umbes 15 minuti kaugusel.

Ehitajaks oli Nordeconi kontserni kuuluv ettevõte Swencn AB ning tellijaks Rootsi kinnisvaraarendajaga Brabo Stockholm AB. Brabo on 1930. aastal Norrköpingis asutatud perefirma Mattssons Property AB 100% tütarettevõte, mis tegeleb kinnisavaraarendusega peamiselt Stockholmis ja selle lähedal ning Norrköpingis.

Eelmine Kõik postitused Järgmine