Nordeconil valmisid Narvas ASTRI Keskuse ehitustööd

Nordecon AS lõpetas Narvas ASTRI Keskuse III järgu ehitustööd ning seeläbi Ida-Virumaa suurimaks tõusnud kaubandus- ja meelelahutuskeskus avab homme külastajatele vastvalminud laienduse. Ehitustööde maksumuseks on enam kui 15 miljonit eurot ilma käibemaksuta.

„ASTRI Keskuse viimase ehitusetapi valmimine annab nii Narvale kui kogu Ida-Virumaale tervikuna juurde suure koguse nüüdisaegset kaubandus- ja meelelahutuspinda, mida saabuval puhkusteperioodil on võimalik aktiivselt kasutada kohalikel elanikel ja idaturistidel,“ lausus Nordecon ASi juhatuse liige Erkki Suurorg.

„Ehitajana on hea meel, et Nordeconil õnnestus osaleda ASTRI Keskuse mitme  etapi väljaehitamise juures, mis on märk koostööpartnerite sobivusest. Samas on Nordecon viimasel aastal Eestisse ehitanud mitmeid uusi kaubanduspindu – lisaks ASTRI-le ka Rocca al Mare keskuse laienduse, Võru Selveri ja teinud Kristiine kaubanduskeskuse ümberehitustöid –, mis räägib ettevõtte heast kogemusest ning usaldusväärsusest selles ehitusvaldkonnas,“ märkis Erkki Suurorg.

Ehitustööde käigus lammutati Narvas Tallinna mnt 41 asuva olemasoleva kaubanduskeskuse ühekordne hooneosa ja rajati asemele uus kolmekorruseline hoone, mis sisaldab ligikaudu 19 000 ruutmeetrit uut kaubanduspinda koos toitlustuskohtade ja meelalahutusvõimalustega.  Samuti ehitati välja parkimismaja koos avatud parklaga kokku pea 550  autole ja korrastati ümbritsevaid tänavaid.

Keskuse kogupind koos parkimismajaga suurenes 41 000 m2-ni ehk siis ASTRI Keskusest sai sellega Ida-Virumaa suurim kaubandus- ja meelelahutuskeskus. Kaubanduskeskuse juurdeehituse koguinvesteeringu maksumuseks on ligi 20 miljonit eurot. Keskuse ehitustööd algasid aprillis 2013.

Eelmine Kõik postitused Järgmine