Nordeconi tütarfirma SweNCN sõlmis lepingu Uppsalas kortermaja ehituseks

„Rootsi elamuehituses pannakse eriti suurt rõhku keskkonnasõbralikkusele ja energiakasutusele. Uppsala Prefektgatan 8 maja arhitektid Jägnefält Miltonon loonud selle maja suurte ambitsioonidega: kvaliteedis järeleandmisi tegemata on kliendile korteri müügihind proovitud hoida madalamana kui teistel sarnastel projektidel. See on saavutatud targalt ja hoolikalt valitud, aga väheste detailidega,“ sõnas Nordecon ASi juhatuse liige Priit Luman.

Prefektgatan 8 sisearhitektuuri on loonud Ruxanda Halleröd auhindu võitnud stuudiost Halleroed. Majas on kokku 87 1-3toalist korterit 5690 m2 brutopinnal. Välisfassaadi iseloomustavad krohvfassaad ning teraskatus, majal on suured aknad. Pargi vahetus läheduses asuval kortermajal on ka ühiskondlikuks kasutuseks mõeldud suur katuseterrass.

BRF Prefekten kuulub kinnisvaraettevõtte OOF Bostad AB alla. OOF Bostadon Rootsi kinnisvaraarendaja, kes teeb koostööd Rootsi parimate arhitektidega ning rajab keskkonnasõbralikke ning hea arhitektuuriga kvaliteetseid kodusid.

Uppsalaon Rootsi suuruselt neljas linn, umbes 170 000 elanikuga. Linn on tuntud Rootsi ja Põhjamaade vanima ülikooli poolest. Uppsala asub 70 kilomeetrit Stockholmist põhjapoole.

Eelmine Kõik postitused Järgmine