Nordecon jätkab Tallinna Linnateatri suurtoetajana

Tallinna Linnateatri direktor Raivo Põldmaa leiab, et on suurepärane, et tänases karmis ärikeskkonnas leidub ettevõtjaid, kes otsustavad toetada kultuuri. „Mul on suur rõõm anda täna allkiri järjekordsele koostöölepingule, mis puudutab Linnateatri järgmist kolme aastat. Nordeconi toetus aitab teatril ehitada uhkemaid lavakujundusi ja annab märkimisväärse panuse meie uuslavastuste õnnestumiseks,“ lausus Põldmaa.

„Lähtume oma igapäevatöös eesmärgist luua tervet elukeskkonda, mis pakub oma kaasaegsete lahenduste ja funktsionaalsusega inimestele võimalust viia ellu neid sihte, mille jaoks ehitatavad hooned või rajatised saavad kaasa aidata. Mul on tõesti hea meel, et saame sama põhimõtet realiseerida ka oma toetustegevuses – suured ideed, mis kulmineerivad teatrilaval, loovad tervet keskkonda meie vaimule ja hingele. Koostöö Linnateatriga võimaldab ka meil sellesse oma panus anda,“ sõnas Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller.

Iga aasta 13. veebruaril, Tallinna Linnateatri sünnipäeval, tunnustab Nordecon oma preemiaga mõnd teatri tehnilist või administratiivset töötajat. „Nii nagu ehituses, on iga etendus suure meeskonna ühine looming ning õnnestumine võib sageli peituda vaataja silmale nähtamatus. Nende pingutuste märkamine ja esile tõstmine on oluline nii Nordeconi kui Linnateatri jaoks,“ täiendas Müller.

Eelmine Kõik postitused Järgmine