Nordecon ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid lepingu Tapa ja Jõhvi linnakusse garaaži ja hallide ehituseks

„Riigi Kaitseinvesteeringute Keskusega sõlmitud lepingu raames nii Tapale kui Jõhvi hoiustushalli, Tapale lisaks ka hooldus-õppegaraaži ning sihtimisrajatise. Nordecon on mõlemasse sõjaväelinnakusse ka varasemalt ehitanud ning omab juba aastatepikkust kogemust militaarrajatiste projekteerimise ja ehitamisega. Need on objektid, mis pakuvad kogu meeskonnale alati uusi kogemusi ning teostamisvõimalusi,“ ütles Nordecon ASi juhatuse liige Ando Voogma.

„Jõhvi ja Tapa taristu arendamine on riigikaitse seisukohast oluline, et tagada sujuv kaitseväe üksuste ümberpaigutamine ja liikursuurtükkide kasutuselevõtt,“ ütles Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse direktor Kusti Salm.

Kaitseväe Tapa linnakusse rajatava hanke raames teostab Nordecon hooldus-õppegaraaži, hoiustushalli, sihtimisrajatise ning asendiplaanilise osa (tehnovõrkudest kuni liitumispunktideni) projekteerimise ja ehitamise.

Kaitseväe Jõhvi linnakusse rajatava hanke raames teostab Nordecon hoiustushalli ning asendiplaanilise osa (tehnovõrkudest kuni liitumispunktideni) projekteerimise ning ehitamise.

Nordecon on varasemalt ehitanud Tapa kaitseväelinnakusse toitlustuskompleksi (2017), neli kasarmut (2016–2018), hooldus- ja õppehalle, remondihalli ja varjualuseid (2017–2018). Praegu on ehitusjärgus komplekteerimisala, mille üleandmine on planeeritud 2020. aasta jaanuari. Jõhvi linnakusse ehitab Nordecon pragu ka kasarmut.

Eelmine Kõik postitused Järgmine