Nordecon ja Maanteeamet sõlmisid 5,7 miljoni eest 2 lepingut: Jõgeva ja Võru maakonnas

„Maanteeamet töötab iga päev selle nimel, et teed oleks sõidumugavad ja liiklusohutud. See on ka nende projektide põhieesmärk,“ lausus Maanteeameti lõuna teehoiu osakonna ehituse juhtivinsener Toomas Tõnurist.

 „Need kaks lepingut on mõlemad olulised nii liiklejatele kui kohalikele inimestele: tolmuvabad katted saavad senised kruusateed nii Jõgeva kui Võru maakonnas – see on oluline nii autojuhtide turvalisuse tagamiseks kui kohalike elanike jaoks. Samuti rekonstrueeritakse Võru maakonnas 2 silda,“ täpsustas Nordecon ASi juhatuse liige Ando Voogma.

Riigitee 51 Viljandi-Põltsamaa kilomeetritel 35,809–43,109 rekonstrueeritakse Võisiku-Kuningamäe 7,3 kilomeetri pikkune teelõik Võisiku-Kuningamäe vahel. Bituumenstabiliseeritud alusele paigaldatakse kahekihiline asfalt ning korrastatakse sademeveesüsteemid. Ühtlasi saavad tolmuvaba katte 2 Jõgeva maakonnas paiknevat riigiteed kogupikkusega 4,8 km. Tööd valmivad 7 kuuga.

Tugimaantee 69 Võru-Kuigatsi-Tõrva kilomeetritel 57,198–65,350 asuva Kuigatsi teeristi-Soontaga lõigu rekonstrueerimine, sh Kuninga ja Soontaga sildade ehitus. Lepingu käigus rekonstrueeritakse 8,1 km pikkune lõik Kuigatsi teeristist kuni Väikse Emajõeni. Kompleksstabiliseeritud alusele paigaldatakse kahekihiline asfalt ning korrastatakse sademeveesüsteemid. Ühtlasi ehitatakse lõigule uued Kuninga ja Soontaga sillad ning rajatakse tolmuvaba kate ligi 4 km kruusateele. Tööd valmivad samuti 7 kuuga.

Eelmine Kõik postitused Järgmine