Nordecon Infra remondib Ida- ja Lääne-Virumaal 17km teid

Nordecon Infra AS sõlmis Ida Regionaalse Maanteeametiga kaks teede-ehituslepingut Ida- ja Lääne-Virumaal asuvate kõrval- ja tugimaanteede remontimiseks.
„Eestis on väga suures mahus kõrval- ja tugimaanteid, mis vajavad põhjalikku remonti ja nende parendamisest praegusel ajal võidavad kõik osapooled,“ ütles Nordecon International AS-i juhatuse esimees Jaano Vink. „Nordecon Infra on konkurentsitihedal teedeehitusturul suurhangete ettevalmistamise ja nende tulemuste ootuses olnud edukas ka väiksemate teedeehituse projektide võitmisel. Värskeimaks näiteks on kokku 17km teetöid Ida- ja Lääne-Virumaal.“
„Nordecon Infra teostab remonditöid Sämi-Sonda-Kiviõli kõrvalmaanteel 10 km ning Põdruse-Kunda-Pada tugimaanteel 7 km ulatuses. Lisaks ehitatakse kergliiklusteid ning remonditakse sildasid,“ sõnas Nordecon International AS-i juhatuse esimees Jaano Vink. „Kahe sõlmitud lepingu kogumaksumus on ligikaudu 70 miljonit krooni, millele lisandub käibemaks. Töödega alustatakse juba käesoleval suvel ning tööde lõpetamine toimub hinnanguliselt 2010. aasta II kvartalis.“

Nordecon International AS (www.nordecon.com) on 1989. aastal asutatud Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid. Kontserni kuulub lisaks emaettevõttele üle 20 tütarettevõtte. Nordecon on lisaks Eestile esindatud Lätis, Leedus ja Ukrainas. Kontserni konsolideeritud käive oli 2008. majandusaastal 3,9 miljardit krooni, aruandeaasta puhaskasum 171 miljonit krooni ning varamaht 2,4 miljardit krooni. Kontsern annab tööd enam kui 1 000 inimesele.
Nordecon Infra AS (http://infra.nordecon.com/) on üks esimesi erakapitalil põhinevaid teedeehitusfirmasid Eestis (asutatud 1990. aastal). 1997. aastast kuulub Nordecon Infra kodumaisel kapitalil põhinevasse kontserni Nordic Contractors AS (endiste ärinimedega EE Grupp AS ja Nordecon AS). 2002. aastal sai Nordecon Infra emaettevõtteks Nordecon International AS (endise ärinimega Eesti Ehitus AS), kes on tänaseks omandanud 100% Nordecon Infra AS aktsiatest.
Lisainformatsioon:
Jaano Vink, Nordecon International AS-i juhatuse esimees
Tel: + 372 615 4400, e-post: jaano.vink@nordecon.com

Eelmine Kõik postitused Järgmine