Nordecon ehitab Tartu esindusstaadionile uue tribüünihoone

Nordecon Ehitus AS sõlmis sel nädalal Tartu linnavalitsusega projekteerimis- ja ehituslepingu linna esindusstaadioniks olevale Tamme staadionile uue tribüünihoone ning kunstmurukattega jalgpalliväljaku rajamiseks. Ehitustööde maksumuseks on 30,4 miljonit krooni koos käibemaksuga.
„Staadionihoone tuleb samale kohale, kus varasemalt asus Tartu legendaarse linnaarhitekti Arnold Matteuse 1920ndate lõpus kavandatud puittribüün, mis hävis tules kümmekond aastat tagasi. Uus tribüün pole küll vana koopia, kuid arvestab igati ümbritseva staadionimiljööga ning on praktilise ruumilahendusega,“ ütles Nordecon Ehitus ASi juhatuse esimees Priit Jaagant. „Tamme staadioni tribüüni valmimisel on tartlaste käsutuses igati esinduslik spordikompleks, mille üle on kadedad ilmselt mitmedki teised linnad.“
Tamme staadioni uude hoonesse tuleb ligi 1500 pealtvaatajat mahutav tribüün, soklikorrusel leiavad koha riietus- ja administratsiooniruumid, võimlejate ja maadlejate treeningsaalid, sporditarvete laenutus ning taastusravikabinetid. Hoone ehitustööd algavad järgmisel kevadel ning lepingu järgselt valmib staadionihoone 2011. aasta alguseks.
Priit Jaaganti sõnul saab Tamme staadion lisaks tribüünihoonele ka uue kunstmurukattega jalgpalliväljaku, mis valmib juba järgmiseks suveks.

Nordecon Ehitus AS (http://ehitus.nordecon.com/) on ehitustööde peatöövõtule, projekteerimistööde ja ehitusprojektide juhtimisele keskendunud ehitusettevõte. Ettevõte on asutatud 1991. aastal ja tegutsenud 2009. aasta märtsini AS Linnaehituse ärinime all. Alates 1998. aastast kuulub ettevõte ehituskontserni Nordecon International AS koosseisu.
Lisainformatsioon:
Priit Jaagant, Nordecon Ehitus ASi juhatuse esimees
Tel: +372 615 4400, e-post: priit.jaagant@nordecon.com

Eelmine Kõik postitused Järgmine