Nordecon ehitab Lätis 63,5 miljoni krooni eest veevärki

Nordecon Infra SIA Lätis asuv tütarettevõte P/S BKT sõlmis 63,5 miljoni kroonise ehituslepingu Läti kohaliku omavalitsuse kommunaalettevõttega SIA Talsu Namu Parvalde, mille kohaselt rekonstrueeritakse ja ehitatakse 31 km vee- ja 21 km kanalisatsioonivõrke. Tööd algavad augustis ning valmivad juulis 2011.
„Ehituslepingu kohaselt rekonstrueerime ja ehitame koos jäätmevee käitlusjaama rajamisega Läti loodepiirkonnas asuva Talsi omavalituse alal asuvaid vee- ja kanalisatsioonivõrke,“ selgitas Nordecon Infra SIA juhataja Marko Aalberg. „Praegustes majandusoludes aitavad majandust elavdada just Euroopa Liidu kaasfinantseeritud projektid. Ka Talsi puhul on see nii – projekti rahastavad Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond, Läti riik ja kohalik omavalitsus ning SIA Talsu Namu Parvalde üheskoos.“
„Omavalitsuste jaoks on praegu parim aeg parendada enda elanikele pakutavate teenuste kvaliteeti – võimalused leida soodne ja kvaliteetne ehitaja nende teenuste infrastruktuuride ehitamiseks on viimaste aastate parimad,“ lisas Marko Aalberg.
Nordecon International AS osalus Läti ettevõttes Nordecon Infra SIA on 56%. Nordecon Infra SIA omab täisühingus P/S BKT 50% suurust osalust.


Nordecon International AS (www.nordecon.com) on 1989. aastal asutatud Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid. Kontserni kuulub lisaks emaettevõttele üle 20 tütarettevõtte. Nordecon International on lisaks Eestile esindatud Lätis, Leedus ja Ukrainas. Kontserni konsolideeritud käive oli 2008. majandusaastal 3,9 miljardit krooni, aruandeaasta puhaskasum 171 miljonit krooni ning varade maht 2,4 miljardit krooni. Kontsern andis 2008. aastal tööd enam kui 1000 inimesele.
Täiendav informatsioon:
Marko Aalberg, Nordecon Infra SIA juhataja
Tel: +371 67499118 e-mail: marko.aalberg@nordecon.com

Eelmine Kõik postitused Järgmine