IKEA ja Nordecon sõlmisid lepingu Eestisse IKEA kaupluse ehitamiseks

IKEA Baltikumi tegevjuhi Johannes R. Jóhannessoni sõnul on poe ehitustööde algus oluline verstapost IKEA tegevusest Eestis: “IKEA sisenes Eesti turule 2019. aasta augustis, kui Tallinnas käivitati e-pood ja kauba väljastuspunkt. Oleme äärmiselt tänulikud eduka alguse eest, mis on ületanud meie ootused. Nüüd astume järgmise sammu, et tuua Eesti inimesteni täielik IKEA kogemus. Uus IKEA kontseptsioonipood aitab meil täita IKEA visiooni – pakkuda paremat igapäevaelu ja vastata eestlaste igapäevavajadustele veelgi mugavamal ja kättesaadavamal viisil,” ütleb J. R. Jóhannesson. 

IKEA kauplusest saab pea 30 000 ruutmeetrine 2-korruseline eraldiseisev hoone, mis pakub enam kui 8000 kodusisustuse lahendust ja toodet. Lisaks asub hoones restoran, Rootsi toiduturg ja bistroo.

Nordecon AS juhatuse esimees Gerd Müller peab eesseisvast projektist kõrgelt lugu: “IKEA on bränd, mis esindab pikka ajalugu, kvaliteeti ja jätkusuutlikkust. Allkirjastasime selle lepingu täna suure rõõmuga teadmises, et meie koostöö põhineb rahvusvahelistel standarditel ja kõrgetel ootustel.”

Ehitustöödega alustatakse niipea kui kohalik omavalitsus väljastab vajalikud ehitusload, tööd kestavad eeldatavalt 16 kuud. IKEA poe avamine on plaanis 2022. aasta sügisel.

IKEA: 

IKEA on 75 aastat tegutsenud Rootsi päritolu rahvusvaheline kodusisustusettevõte, mille visiooniks on luua paljudele parem igapäevaelu. IKEA on praegu Eestis esindatud e-kaubanduse kaudu aadressil IKEA.ee ning Tallinnas asub ka poe tellimis- ja väljastuskeskus.

Eelmine Kõik postitused Järgmine