Aasta noor ehitusinsener 2023 on Jürgen Jõgeva

Ehituskonverentsil Ehitus 2024+ pälvis tunnustuse aasta noor ehitusinsener 2023 Nordeconi insenerehituse divisjoni objektijuht Jürgen Jõgeva, kes osales Tartu Ülikooli Kliinikumi Maarjamõisa meditsiinilinnaku III ehitusjärgu töödel.

Aasta noor ehitusinsener Jürgen Jõgeva on Nordeconis töötanud alates 2016. aastast ning tõusnud praktikant-tööjuhi rollist samm- sammult edasi. Viimastel aastatel on ta töötanud objektijuhi rollis, kuid oma järgmist objekti alustab Jürgen Jõgeva juba noore projektijuhina: oma selge ja konkreetse väljendusviisiga suudab ta muuta meeskonnale ja koostööpartneritele arusaadavaks ka kõige ebaselgemad teemad.

Kliinikumi meditsiinilinnaku III ehitusjärgu töödel oli Jürgeni vastutusalas objektijuhina väga laial skaalal töid nagu M-korpuse süvendi ehitus, vaiatööd, karkassi püstitamine, fassaadi- ja katusetööd, sise- ja välisavatäited (sh lukustus ja automaatika), siseseinte-, lagede ehitus ja viimistlus. Meditsiinilinnaku uued korpused integreeriti olemasoleva haigla hoonemahtude külge, mistõttu oli äärmiselt keeruline kavandada ja juhtida töid olukorras, kus haigla igapäevatöö ei saanud katkeda. Nende tööde juures avaldus ilmekalt nii Jürgeni insenertehniline kompetents kui tema pädevus ehitusjuhtimise vallas.

Auhinda annab välja Eesti Ehitusinseneride Liit.
Eelmine Kõik postitused Järgmine