TARISTUEHITUSE EELARVESTAJA

Taristuehituse eelarvestaja tööülesanneteks on teede ja rajatiste eelarvete, hinnapakkumiste ja hinnangute koostamine ning  mahtude arvutamine,  andmete süstematiseerimine, tehniliste alternatiivide ja riskide hindamine, suhtlemine alltöövõtjatega hinnapakkumise protsessis.

Oled meie jaoks ideaalne kandidaat, kui  oled orienteeritud lahenduste leidmisele, Sul on hea analüüsivõime ja koostöövalmidus. Eeldame, et Sul on algteadmised ehitusvaldkonnast, omad või oled omandamas kõrgharidust ehitusvaldkonnas. Kasuks tuleb eelnev töökogemus tegevusvaldkonnas.

Nordeconi igapäevane asjaajamine toimub nii suuliselt kui kirjalikult eesti keeles, kuid koostööpartneritega suhtlemisel võib suhtlustasandil vaja minna ka inglise ja vene keelt. Osa Sinu igapäevasest tööst toimub arvuti taga, seega on vajalik MS Office’i, ja mahuarvutustarkvara kasutamise kogemus või valimisolek kiireks väljaõppeks meie juures.

Pakume Sulle võimalust töötada ühes Eesti suurimas ehituskontsernis. Nordecon pakub kaasaegset töökeskkonda, väga häid õppimis- ja arenguvõimalusi, parimaid IT-lahendusi ning pühendunud ja ägedat meeskonda. Sind toetavad sinu töös suure kogemuste pagasiga kolleegid. Sinu uus töökoht asub meie kontoris Toompuiestee 35, Tallinn.

Ootame Sind kandideerima kuni 10. juunini 2022.Ootame Sinu CV-d aadressile cv@nordecon.com

Lisainfot küsi julgesti Nordeconi teedeehituse eelarvestamise juhilt Rene Aljaselt telefonil 58867348


Vaata ka galeriid meie töödest: https://nordecon.com/meie-tood/?projekti-kategooria=teedeehitus

Viimase aja üks suuremaid objekte on meil olnud Väo liiklussõlme ehitushttps://www.youtube.com/watch?v=WVHbXH4FhW0