Süsteemiadministraator, ootame Sind meie meeskonda!

Süsteemiadministraatorina oled osav erinevates tehnoloogiates ja keskkondades, sh Microsoft Windows, Microsofti pilvelahendused ja kontoritarkvara, Linux, andmebaasid, arvutivõrgud. Sinu igapäevasteks tegevusteks on meie infosüsteemi riistvara ja süsteemse tarkvara hooldamine, jälgimine ja haldamine. Samuti süsteemi turvalisuse haldus ja jälgimine, muudatuste planeerimine ja teostamine ning kasutajate nõustamine ja tekkinud probleemidele lahenduse leidmine.

Oled hea kandidaat, kui Sul on erialane haridus ja Sul on vähemalt kolmeaastane töökogemus sarnasel ametikohal. Oled õppimishimuline ja orienteeritud lahenduste leidmisele.

Nordeconi igapäevane asjaajamine toimub nii suuliselt kui kirjalikult eesti keeles. Tööks on vajalik inglise keele oskus.

Pakume Sulle erialast tööd koos Eesti ühe suurima ehituskontserni tipptegijatega. Meie töötingimused ja -tasu koos mitmekesise soodustuste paketiga on turul konkurentsivõimelised ning meie inimesed pühendunud ja ägedad. Soovi korral on osaline kaugtöö võimalus

Meie kontor asub Tallinnas Toompuiestee 35.

Ootame Sind kandideerima kuni 24.03.24. Lisainfot küsi julgesti: cv@nordecon.com