PERSONALIVALDKONNA ENTUSIAST

Personalispetsialistina oled asjatundlik ja usaldusväärne  koostööpartner meie töötajatele ja juhtidele. Sinu peamisteks tööülesanneteks on töötajate värbamise läbiviimine; töösuhete administreerimine ja personaliarvestuse pidamine; nõustamine  personaliküsimustes; meie inimeste arengu toetamine ja inimeste arendamisega seotud tegevuste läbiviimine; osalemine HR valdkonna arendamises ning alamprojektide vedamine.

Kandidaadilt eeldame:

  • kõrgharidust ja mitmekülgset töökogemust personalivaldkonnas
  • suurepäraseid oskusi ja teadmisi kaasaegsest personalitööst ning inimeste arendamisest, sh meetoditest
  • head tööõiguse valdkonna tundmist
  • head kirjalikku ja suulist eneseväljendusoskust eesti keeles ning inglise keele oskust suhtlustasemel

Kui Sa oskad töötada tõhusalt nii iseseisvalt kui ka meeskonnas; oled süsteemne ja hea enesejuhtimisega; haarad initsiatiivi ja Sulle meeldib ideid ellu viia; Sind käivitavad uued väljakutsed ja julged võtta vastutust; Sind iseloomustab positiivne ellusuhtumine ning valmidus leida lahendusi; oled digipädev; Sa ei heitu, et Su töölaud on mitmekesine; naudid tööd nii dokumentide kui inimestega; oled koostöövalmis, kohanemisvõimeline ning kirglik HR valdkonna entusiast, siis oled just Sina see, keda me oma personalitiimi ootame!

Lisainfot konkursi kohta jagab personalijuht Riina Padar-Leppiman telefonil 51 88484. CV ja motivatsioonikirja palume saata hiljemalt 24.07.2022 aadressile cv@nordecon.com

Tule Nordeconi, meie juures on tore! Uuri lähemalt > Tööpakkumised ja praktikavõimalused – Nordecon