Hoonete projekteerimise projektijuht

Projekteerimise projektijuhina vastutad sa projekteerimistööde juhtimise ja ehitusprojektide kontrollimise eest. Sa jälgid ja kontrollid projekteerimisprotsessi eelarvet ja ajagraafikut ning suhtled meie tellijate ja partneritega.

Oled meie jaoks ideaalne kandidaat, kui Sa oled orienteeritud lahenduste leidmisele, suudad tulemuslikult juhtida projektimeeskonda ning saad tööalaselt hästi hakkama ka pingelistes olukordades.

Eeldame, et Sul on üldehituse kõrgharidus või käsil selle lõpetamine ja eelnev töökogemus tegevusvaldkonnas ning Sa omad valdkonda reguleerivate normide-nõuete põhiteadmisi.

Nordeconi igapäevane asjaajamine toimub nii suuliselt kui kirjalikult eesti keeles, koostööpartneritega suhtlemisel võib suhtlustasandil vaja minna ka vene ja inglise keelt. Osa Sinu igapäevasest tööst toimub arvuti taga, seega on vajalik MS Office’i, projektihalduse ja projekteerimistarkvara kasutamise kogemus või valimisolek kiireks väljaõppeks meie juures.

Pakume Sulle väljakutseterohket erialast tööd Nordeconi professionaalses meeskonnas  ning võimalust õppida ja areneda koos Eesti ühe suurima ehituskontserni tipptegijatega. Meie töötingimused ja -tasu koos mitmekesise soodustuste paketiga on atraktiivsed ning meie inimesed pühendunud ja ägedad.

Lisainfot küsi julgesti Nordeconi hoonete projekteerimise osakonna juhilt Madis Kernerilt telefonil 5813 5880

Ootame Sinu CV-d aadressile cv@nordecon.com


Vaata galeriid meie töödest: https://nordecon.com/meie-tood/?projekti-kategooria=hooned

Aasta Ehitusprojekt 2021 tiitli pälvis Rotermanni Ajamaja, mille peaprojekteerijaks oli just Nordecon: https://ehitusest.ee/uudis/2021/11/23/parim-hoone-ehitusprojekt-voitja-ambitsioonikas-rotermanni-ajamaja/