HOONETE GARANTIITÖÖDE TÖÖJUHT

Nordeconi tööjuhina on Sinu peamisteks tööülesanneteks ehitustegevuse järgse ehitusgarantii perioodil tellijaga sõlmitud kokkulepete täitmine, nimetatud tööde teostamine ja nende eest vastutamine. Seal hulgas suhtlemine tellijate, koostööpartnerite ja alltöövõtjatega; tööülesannete ja tegevuste fikseerimine; tööde organiseerimise plaani ja ajagraafiku koostamine ning jälgimine; garantiitööde kokkulepete sõlmimine ja tööde teostamine; ehitustööde dokumenteerimine; tööde  kvaliteedi kontroll; tööohutuse tagamine; nõuetest ja garantiitööde eelarvest kinnipidamine; tööde üleandmine tellijale; tellijalt tagasiside saamine ja anaüüs.

Oled meie jaoks ideaalne kandidaat, kui Sa oled hea suhtleja, initsiatiivikas,  õppimishimuline, orienteeritud lahenduste leidmisele ja saad tööalaselt hästi hakkama ka pingelistes olukordades ning mitme garantiiobjekti üheaegse juhtimisega. Eeldame, et Sul on üldehituse kõrgharidus või oled kõrgharidust omandamas ning Sul on varasem vähemalt 5 aastane  ehitusobjektil töötamise töökogemus. Kandideerimisel oled eelistatud, kui omad pädeva ehitusinsenerina kutsetunnistust vähemalt 6 kutsetasemel ehitustegevuse juhtimise ametialal.

Nordeconi igapäevane asjaajamine toimub nii suuliselt kui kirjalikult eesti keeles, koostööpartneritega suhtlemisel võib suhtlustasandil vaja minna ka vene ja inglise keelt. Osa Sinu igapäevasest tööst on arvutiga, seega on vajalik MS Office’i, projektihalduse ja projekteerimistarkvara kasutamise kogemus või valimisolek kiireks väljaõppeks meie juures.

Pakume Sulle väljakutseterohket erialast tööd Nordeconi professionaalses meeskonnas  ning võimalust õppida ja areneda koos Eesti ühe suurima ehituskontserni tipptegijatega. Meie töötingimused ja -tasu koos mitmekesise soodustuste paketiga on turul konkurentsivõimelised ning meie inimesed pühendunud ja ägedad.

Ootame Sind kandideerima kuni 19. maini 2023! Saada oma CV cv@nordecon.com


Vaata ka galeriid meie tehtud töödest: https://nordecon.com/meie-tood/?projekti-kategooria=hooned