ELEKTRITÖÖDE PROJEKTIJUHT

Sinu peamisteks tööülesanneteks on elektri-, nõrkvoolu- ja automaatikaprojektide analüüs. Kontaktide loomine ja läbirääkimiste pidamine töövõtjatega ja tarnijatega. Sa korraldad elektri-, nõrkvoolu- ja automaatikatööde hankeid, valmistad ette töid ning kindlustad sõlmitud lepingute kvaliteedi, tehniliste lahenduste ja tähtaegse täitmise. Vormistad ja kontrollid elektri-, nõrkvoolu- ja automaatikatööde ehitusdokumentatsiooni.

Oled meie jaoks ideaalne kandidaat, kui Sulle meeldib ehitustegevus. Sul on elektrialane keskeri- või kõrgharidus, varasem erialane töökogemus ja tehniline taip, oled kohusetundlik ja hea suhtleja. Meie erinevate objektide vahel liikumiseks on oluline, et omad B-kategooria juhiluba.

Nordeconi igapäevane asjaajamine toimub nii suuliselt kui kirjalikult eesti keeles, koostööpartneritega suhtlemisel võib suhtlustasandil vaja minna ka vene ja inglise keelt. Osa Sinu igapäevasest tööst on arvutiga, seega on vajalik MS Office’i, projektihalduse ja projekteerimistarkvara kasutamise kogemus või valimisolek kiireks väljaõppeks meie juures.

Pakume Sulle väljakutseterohket erialast tööd Nordeconi professionaalses meeskonnas  ning võimalust õppida ja areneda koos Eesti ühe suurima ehituskontserni tipptegijatega. Meie töötingimused ja -tasu koos mitmekesise soodustuste paketiga on turul konkurentsivõimelised ning meie inimesed pühendunud ja ägedad.

Ootame Sind kandideerima! Saada, palun, oma CV-d aadressile cv@nordecon.com

Lisainfot küsi julgesti meie elektritööde osakonna juhilt Tanel Kivipõllult tanel.kivipold@nordecon.com

.


Vaata ka galeriid meie töödest: https://nordecon.com/meie-tood/