Sauel valmis 48 korteriga A-klassi energiamärgisega kortermaja

Estmak Capitali juhatuse esimehe Timofey Sukonkinisõnul sobituvad  korterid Saue väljakujunenud identiteediga. „Saue on looduslähedane ja keskkonnasõbralik piirkond. Meie energiatõhus arendus on mõeldud täiendama juba olemasolevat taristut,” ütles Sukonkin.

„Mul on hea meel, et Estmak Capital valis koostööpartneriks Nordeconi: tegemist on hästi läbimõeldud arendusega ning kvaliteetne A-klassi energiamärgise standardite järgi ehitamine tagab elanikele nii kvaliteetse elukeskkonna ja madalamad üldkulud kui ka hoone pika eluea. Korteriostjate seisukohalt on kindlasti ka oluline, et majal on suur haljastatud hoov,“ rääkis Nordecon ASi juhatuse liige Ando Voogma. „Saue linn on väike roheline linnake, millel on samas väga hea ühendus Tallinnaga: uued elumajad toovad siia kindlasti juurde noori peresid, kelle jaoks on oluline elada hubases, aga samas kõikide võimalustega elukeskkonnas,“ lisas Ando Voogma.

Kuuseheki 50 kortermajas on 48 korterit, mis on 2–4 toalised. Vaivundamendil maja on 3-korruseline, Iga korteri juurde kuulub piisavalt privaatsust pakkuvate vaadetega rõdu või terrass, suuremates korterites on ka saun. Samuti on igale korterile ette nähtud vähemalt 1 parkimiskoht. Hoonel on päikesepaneelid ning hoovis elektriautode laadimiskohad. Kuuseheki 50 lähedal asuvast Saue raudteejaamast jõuab kesklinna alla poole tunniga.

Eelmine Kõik postitused Järgmine