Nordeconi Kalda kodu kortermajade igast kodust avaneb kaunis vaade Emajõe luhale

“Kvaliteetsete ja mugavate uute korterite järele on Tartus pidevalt suur nõudlus – Nordeconi Kalda kodu omaarendus toob kindlasti Tartu uusarendustesse laiemaid valikuid. Arendamisel oleme kõik detailideni läbi mõelnud ning lähtunud nii loodusest kui inimesest: majad asuvad roheluses, iga korteri omanikul oleks mõnusad ja hästi läbi mõeldud kodu. Kõikidel korteritel on suured terrassid ja rõdud päeva- ja õhtupäikesesse ning vaated Emajõeäärsele kaitsealale. Ka majade asetamisel kinnistule oleme võimalikult palju kasutanud ära kinnistu pinnavorme,“ rääkis Nordeconi elamuarenduse juht Toomas Rell.

„Kalda kodu kortermajad on eriti sobilikud neile, kes hindavad looduslikult kaunist kohta – majad on väikesed, igas majas vaid 10 korterit, see tähendab ka, et naabreid on vähem ja nii saab tekkida parem kogukonnatunne. Majades on 2–4toalised korterid, ehitame kõrge  kvaliteediga. Hästi läbimõeldud projektlahendused tagavad, et kodud on mugavad ja hubased,“ lisas Toomas Rell.

 

Kalda kodu rajatavad korterelamud asuvad kesklinnast vaid 5-minutilise autosõidu ja 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel mööda Emajõeäärset kergliiklusteed. Bussiühendus kõikide Tartu piirkondadega on väga hea, bussipeatus asub majadest ca 50 meetri kaugusel. Emajõeäärsesse avalikku randa on 500meetrine jalutuskäik.

Nordeconil on uute elamukvartalite ehitamisel ja arendamisel pikaaegsed kogemused. Ka Kalda kodu kortermajade kogu arendusprotsessi – arendus, projekteerimine, ehitus ja müük – viib läbi Nordecon.

Nordecon alustas Tartus omaarendustega 2003. aastal, kokku on Nordecon on rajanud Tartusse uue kodu rohkem kui 700 perele. Linnaehituse kaubamärgi all arendatud Veeriku, Näituse ja Luha tänava korterelamuid hindas Tartu Linnavalitsus parima elamu tiitliga. Lõpetamisjärgus on Nordeconil Tartus Tammelinna lõunaosas Savi-Haki tänaval Uus Tammelinna elurajoon.

Eelmine Kõik postitused Järgmine