Nordecon sõlmis Stockholmis lepingu 8-korruselise kortermaja ehituseks

„Oleme Rootsis tänaseks pisut üle aasta aktiivsemalt tegutsenud, mis on Rootsi ärikultuuri arvestades mikroskoopiline aeg, kuid tundub, et oleme siiski suutnud enda vastu esmase usalduse tekitada – seda kinnitab ka äsja sõlmitud leping pika ajaloo ning väga professionaalselt tegutseva ettevõttega Brabo Stockholm AB,“ ütles ASi Nordecon juhatuse esimees Jaano Vink. „Hetkel on Nordeconil Stockholmis pooleli veel kahe kortermaja ehitus, mis tähendab, et korjame samm-sammult kogemusi ja õpime pidevalt. Suurem eesmärk on ka sel aastal välisturu osakaalu müügist tasapisi kasvatada, lisaks Rootsile ka Ukrainas ja Soomes tegutsedes,“ lisas Jaano Vink.

Väsby Terrass on 8-korruseline kortermaja, milles on 59 suure rõdu või terrassiga 1–3 toalist korterit. Maja esimesel korrusel on jõusaal ja jalgrataste hoiuruum-töökoda.

Upplands Väsby on asula ja vallakeskus Rootsis Upplandi maakonna Stockholmi läänis. Upplands Väsby on nii Stockholmist kui Uppsalast umbes 30minutilise rongisõidu ja Arlanda lennujaamast umbes 15 minuti kaugusel.

Brabo on 1930. aastal Norrköpingis asutatud perefirma Mattssons Property AB 100% tütarettevõte, mis tegeleb kinnisavaraarendusega peamiselt Stockholmis ja selle lähedal ning Norrköpingis.

Eelmine Kõik postitused Järgmine