Nordecon sõlmis lepingu kuue korterelamu ehitamiseks kogumaksumusega 13 miljonit eurot

Nordecon AS sõlmis esmaspäeval Arco Vara kontserni kuuluva Tivoli Arendus OÜ-ga lepingu Kadriorus endise lõbustuspargi krundile kerkiva elamurajooni projekteerimis-ehitustööde teostamiseks. Tivoli arenduse esimeses etapis valmiva kuue korterelamu ehitustööde maksumuseks on ligemale 13 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

„Tõeliselt meeldiv on teavitada nii suurest ehituslepingust. Säärases mahus tellimused annavad ehitajale pikaks ajaks tööd ning teisalt kinnitavad arendajate valmisolekut suurprojektidega tegeleda – mõlemad on igal juhul positiivsed sõnumid pärast vahepealset madalseisu ehitussektoris,“ lausus Nordecon ASi juhatuse liige Avo Ambur. „Nordeconi jaoks on tegemist juba teise märkimisväärse erasektorist pärit tellimusega, mis on sel kuul lepinguks vormistatud. Ma usun, et viimati meie portfelli lisandunud Kentmanni tänava ärihoone ning Tivoli arendus ei jää viimasteks uuteks eratellijate objektideks lähitulevikus.“

Kadrioru servale, Kiikri ja Tuukri tänavate vahelisel alal asuvale krundile ehitatakse kuus viiekorruselist maja  kokku 146 korteriga. Hoonete suletud brutopind on kokku  15 000 m2. Tööde kestuseks koos projekteerimisega on plaanitud 22 kuud. Majade arhitektuurse osa autoriks on arhitekt Hanno Grossschmidt. 

Eelmine Kõik postitused Järgmine