Nordecon on tehnikatudengite seas Eesti atraktiivseim tööandja

11. aastat läbi viidud õpilaste töö-ootuste ja tööandja maine uuringu tulemusena on 2020. aastal Eesti tudengite poolt hinnatud atraktiivseimaks tööandjaks Microsoft Estonia OÜ. Üle-eestilise kõrgkoolide õpilaste uuringu järgi soovis 2020. aastal Microsoftis töötada 54% tudengitest.

2020. aasta Eesti tudengite tööootuste uuringu 10 atraktiivseimat tööandjat 230 hinnatud organisatsiooni hulgas:

 1. Microsoft

 2. TransferWise Ltd Eesti filiaal

 3. Pipedrive OÜ

 4. Cleveron AS

 5. AS LHV Pank

 6. AS Tallinna Lennujaam

 7. Swedbank AS

 8. Eesti Rahvusringhääling

 9. Telia Eesti AS

 10. AS Tallink Grupp

“Töötajate ootuste mõistmine ja nendele vastamine on ettevõtjate jaoks kasvava tähtsusega, sest konkurents tööjõuturul hea töötaja järgi on hoolimata kriisist väga suur ega vähene ka tulevikus, ning aina enam otsitakse inimesi, kes lisaks kindlate tööülesannete täitmisele, aitaks ka ise kaasa mõelda ja algatada protsesse, mis ettevõtte edukusele kaasa aitavad ning oleks valmis muutuvas olukorras ja töörollis kiiresti kohanema,” sõnas Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts.

„Sel aastal hindasid vastaja 230 Eesti organisatsiooni atraktiivsust ja aasta- aastalt on kõigi tudengite hulgas, sõltumata nende erialast, kasvanud IT-sektori tööandjate atraktiivsus,“ kommenteeris uuringu tulemusi tööandja brändingu agentuuri Instar tegevjuht Kersti Vannas.

Tehnikatudengite seas oli Eesti atraktiivseim tööandja ehitusettevõte Nordecon. 2020. aasta tehnika eriala tudengite 5 atraktiivseimat tööandjat (230 hulgast):

 1. Nordecon AS

 2. Merko Ehitus AS

 3. YIT Eesti  AS

 4. Cleveron AS

 5. ABB AS

Eelmine Kõik postitused Järgmine