Nordecon Ehitus ehitab Statoili Keila teenindusjaama senisest suuremaks

Pressiteade
28. juuli 2009

Nordecon Ehitus ehitab Statoili Keila teenindusjaama senisest suuremaks

Eelmisel nädalal sõlmitud peatöövõtulepingu kohaselt ehitab Nordecon Ehitus AS senisest suuremaks Statoili Keila teenindusjaama ning selle parkla. Tööd objektil algavad peatselt ning valmivad tänavu jõuludeks.

„Lepingu kohaselt kujuneb ehitustööde hinnaks 7,3 miljonit krooni,“ ütles Nordecon Ehitus ASi juhatuse esimees Priit Jaagant. „Senise teenindusjaama asemele ehitatakse täiesti uus suurem hoone, kus lisaks teenindussaalile on olemas ka autopesula. Samuti rajatakse tanklasse veoautodele mõeldud eraldi saareke diiselkütuse tankimiseks, kuhu suured haagistega masinad pääsevad paremini ligi.“

Priit Jaaganti sõnul ehitatakse suuremaks ka bensiinijaama parkla, mis laieneb Tallinna suunas ning samuti saab Statoili teenindusjaam uuendatud sisse- ja väljasõiduteed.

Nordecon Ehitus AS (http://ehitus.nordecon.com/) on ehitustööde peatöövõtule, projekteerimistööde ja ehitusprojektide juhtimisele keskendunud ehitusettevõte. Ettevõte on asutatud 1991. aastal ja tegutsenud 2009. aasta märtsini AS Linnaehituse ärinime all. Alates 1998. aastast kuulub ettevõte ehituskontserni Nordecon International AS koosseisu.

Lisainformatsioon:
Priit Jaagant, Nordecon Ehitus ASi juhatuse esimees
Tel: +372 615 4400, e-post: priit.jaagant@nordecon.com

Eelmine Kõik postitused Järgmine