Nordecon ehitab Ülenurme Gümnaasiumile laienduse

Nordecon Ehitus sõlmis eelmisel nädalal Ülenurme Vallavalitsusega lepingu Ülenurme Gümnaasiumi rekonstrueerimiseks ning koolihoone laiendamiseks. Ehitustööde maksumuseks on 17 miljonit krooni.
„Kuigi peamine ehitustegevus keskendub koolimaja juurdeehituse rajamisele, tuleb ilmselt maha võtta ka osa olemasoleva hoone ühest välisseinast. Praegu arutame kooli juhtkonnaga, kuidas ja millal täpselt oleks võimalik teostada neid töid, mis segavad kõige rohkem kooli igapäevaelu. “ ütles Nordecon Ehitus ASi juhatuse esimees Priit Jaagant. „Selge on see, et kooli ehitustööde ajaks ei suleta, kuid osasid klasse ja kooli ruume mõne aja jooksul kasutada ei saa.“
Priit Jaaganti sõnul rajatakse kahekorruseline juurdeehitus Ülenurme Gümnaasiumi praeguse õppehoone ja võimla vahele. Uutes ruumides leiavad koha muusikakool, kooli söökla, raamatukogu ning osa klassiruume.
Ülenurme Gümnaasiumi laienduse ehitustööd algavad veebruaris 2010 ning planeeritakse lõpetada detsembris 2010.

Nordecon Ehitus AS (http://ehitus.nordecon.com/) on ehitustööde peatöövõtule, projekteerimistööde ja ehitusprojektide juhtimisele keskendunud ehitusettevõte. Ettevõte on asutatud 1991. aastal ja tegutsenud 2009. aasta märtsini AS Linnaehituse ärinime all. Alates 1998. aastast kuulub ettevõte ehituskontserni Nordecon International AS koosseisu.
Nordecon International AS (www.nordecon.com) on 1989. aastal asutatud Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid. Kontserni kuulub lisaks emaettevõttele üle 20 tütarettevõtte. Nordecon International on lisaks Eestile esindatud Lätis, Leedus ja Ukrainas. Kontserni konsolideeritud käive oli 2008. majandusaastal 3,9 miljardit krooni, aruandeaasta puhaskasum 171 miljonit krooni ning varade maht 2,4 miljardit krooni. Kontsern andis 2008. aastal tööd enam kui 1000 inimesele.
Lisainformatsioon:
Priit Jaagant, Nordecon Ehitus ASi juhatuse esimees
Tel: +372 615 4400, e-post: priit.jaagant@nordecon.com

Eelmine Kõik postitused Järgmine