Eventus Ehitus OÜ ja Nordecon Betoon OÜ ehitavad Rae valda Smarteni uue logistikakeskuse

Eventus Ehitus OÜ ja Nordecon Betoon OÜ ehitavad Rae valda AS-i Smarten Logistics uue logistikakeskuse. Ehitustööde maksumuseks on ligikaudu 6,4 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Tööde tellijaks on Nordassets OÜ.

Eventus Ehitus OÜ juhatuse esimees Ivar Kundla ütles, et sellises mahus leping on positiivne märk sellest, et ka erasektoril on tekkinud rohkem investeerimisvõimalusi ning ettevõtted laiendavad oma tegevust. „Oleme Nordecon Betooniga varemgi koostööd teinud ning usaldusväärse partneri olemasolu võimaldab tagada parima resultaadi tellija jaoks,“ lisas ta.

„Meil on hea meel uut aastat alustada selle küllaltki töömahuka objekti projekteerimis-ehitustööde peatöövõtu lepingu sõlmimisega. Suured väljakutsed on meile alati meeldinud ja annab järgnevateks kuudeks tööd paljudele meie inimestele,“ lausus Nordecon Betoon OÜ juhataja Mait Rõõmusaar.

Rae valda, Tallinn-Tartu maantee vahetusse lähedusse, Rukki teele rajatava logistikakeskuse projekteerimistööde maht hõlmab ligikaudu 45 000 ruutmeetri suuruse kompleksi kavandamist. Ehitustöid tehakse esimeses etapis umbes 17 000 ruutmeetri suuruse netopinna ulatuses. Tööde lõpptähtajaks on jaanuar 2015.

2005. aastal asutatud Eesti kapitalil põhineva Eventus Ehitus OÜ peamisteks tegevusaladeks on ehituse peatöövõtt ja ehituse projektijuhtimine.

Nordecon Betoon OÜ on valdavalt betoonkonstruktsioonide projekteerimisele, ehitusele ja peatöövõtule spetsialiseerunud ettevõte, mis kuulub Nordeconi ehituskontserni. Nordecon Betoon annab tööd üle 160 inimesele.

AS Smarten Logistics on Eesti kapitalil põhinev suurim kolmanda osapoole logistika (3PL) teenusepakkuja Eestis. Ettevõte opereerib uutes ja modernsetes laohoonetes, mille üldpind on praegu rohkem kui 36 000 ruutmeetrit.

Eelmine Kõik postitused Järgmine