ELEKTRITÖÖDE TÖÖJUHT

Nordeconi elektritööde tööjuhina oled just Sina ehitusobjekti elektritööde võtmeisik. Sinu peamisteks tööülesanneteks on elektri-, tugevvoolu-, nõrkvoolu- ja automaatikaprojektide analüüs, tööde mahu ja ulatuse kontrollimine. Objekti elektri-, tugevvoolu-, nõrkvoolu- ja automaatikatööde planeerimine, koordineerimine ja kontrollimine ning oma valdkonna ehitusdokumentatsiooni kontrollimine ja vormistamine.

Oled meie jaoks ideaalne kandidaat, kui Sulle meeldib ehitustegevus, Sul on elektrialane keskeri- või kõrgharidus (või oled seda hetkel omandamas), varasem erialane töökogemus ja tehniline taip, oled kohusetundlik ja hea suhtleja.

Nordeconi igapäevane asjaajamine toimub nii suuliselt kui kirjalikult eesti keeles, koostööpartneritega suhtlemisel võib suhtlustasandil vaja minna ka vene ja inglise keelt. Osa Sinu igapäevasest tööst on arvutiga, seega on vajalik MS Office’i, projektihalduse ja projekteerimistarkvara kasutamise kogemus või valimisolek kiireks väljaõppeks meie juures.

Pakume Sulle väljakutseterohket erialast tööd Nordeconi professionaalses meeskonnas  ning võimalust õppida ja areneda koos Eesti ühe suurima ehituskontserni tipptegijatega. Meie töötingimused ja -tasu koos mitmekesise soodustuste paketiga on turul konkurentsivõimelised ning meie inimesed pühendunud ja ägedad.

Ootame Sind kandideerima! Saada, palun, oma CV-d aadressile cv@nordecon.com

Lisainfot küsi julgesti meie elektritööde osakonna juhilt Tanel Kivipõllult 503 3357.


Vaata ka galeriid meie töödest: https://nordecon.com/meie-tood/